Spolehlivý partner pro vaše zdraví *****
Úvodní strana >

Novinky

Zvolte stranu: 1-7 | 8-11

12.9.2017 NOVĚ OŠETŘUJEME I PACIENTY ZP MINISTERSTVA VNITRA (211)

logo 211Oznamujeme pacientům pojištěným u zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211), že jsme navázali smluvní vztah na většinu našich odborností (vyjma interna, diabetologie, sono a angiologie - předpoklad dosmlouvání do konce roku 2017). Registrujeme tedy pacienty k praktickému lékaři, stomatologii, gynekologii a neurologii. Pro objednání volejte 224826573. 

6.5.2016 EEG vyšetření prakticky bez čekání

EEGEEG je nově součástí neurologické ambulance v Centru ambulantní péče a polikliniky Comfort Care. Vyšetřujeme i na žádanky ostatních poskytovatelů. Čekací lhůty jsou krátké. Garantem neurologie Comfort Care je doc. MUDr. Jiří Hovorka, CSc. 

27.10.2015 Změna ordinační doby stomatologie v Jankově

Zubní ordinace Comfort Care v Jankově

Obyvatelé Jankova u Votic a okolí ve středních Čechách mají možnost využít  otevřené zubní ambulance. Zubní ambulance má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 

27.10.2015 Představujeme gynekoložku Comfort Care

Gynekoložka Comfort Care Ludmila Mikulášová

Lékařský tým "Centra ambulantní péče a polikliniky COMFORT CARE Chodov" rozšířila MUDr. Ludmila Mikulášová. Lékařka s dlouholetou ambulantní i klinickou praxí. 

27.10.2015 Internu vede špičkový odborník

Internista Comfort Care Zdeněk Kalvach

O pacienty se v interní ambulanci v "Centru ambulantní péče a polikliniky COMFORT CARE Chodov" stará vynikající lékař, který doplňuje tým lékařů a zdravotníků skupiny Comfort Care. 

1.3.2016 Přijímáme nové pacienty odborných ambulancí na Chodově

"POLIKLINIKA KLOKNEROVA, Centrum ambulantní péče COMFORT CARE "  přijímá nové pacienty do odborných ambulancí, které jsou pro ně otevřeny. 

Zvolte stranu: 1-7 | 8-11
© 2015 Comfort Care
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.